haircare-hairstyle

Messy and voluminous hair style for men

Dağınık ve rahat görünen bu saç modelini sen de kolayca uyarlayabilirsin!

Sokak stili radarımıza takılan bu modelimiz gibi, rahat ve dağınık görünen saç stilleri son derece zahmetsiz bir şıklık sunuyor. Bu saç stiliyle, istersen resmi bir ortama girebilirsin, istersen de günlük hayatında rahatlıkla kullanabilirsin. Ayrıca en önemli ve iyi özelliği, her erkeğin kolaylıkla oluşturabileceği bir saç modeli. Tek ihtiyacın olan şey, saçının üst kısmının uzun, ense ve kulağının üstündeki kısımların daha kısa bir kesimde olması.

İhtiyaç listesi:

-Saç şekillendirici
-Sık dişli tarak

Bu görünüm için, şekillendirmeye kuru saçlarla başlamalısın. Önceden saçlarını kurutman gerekli.

İlk adım:

Şekillendiriciyi elinde ısıtarak işe başlayabilirsin. Uzun, üst kısımlara doğru şekillendiriciyi uygula. Acele etmene gerek yok çünkü hızlı olmaya çalıştığında görünümü bozma şansın çok yüksek. Bu nedenle yavaş ve nazik hareketlerle saçların mükemmel görünene kadar şekillendiriciyi kullanabilirsin.

İkinci adım:

Üst kısımdaki saçlarını dağıtıp, parmaklarınla karıştır. Daha güçlü bir tutuş istiyorsan, özellikle de saçların kalın telliyse, bir miktar daha şekillendirici uygulayabilirsin.

Üçüncü adım:

Ellerinle yan ve arka kısımları düzeltip, aynada son bir kez görünümün nasıl durduğunu kontrol edebilirsin. Eğer biraz daha düzenli bir görünüm istersen, tarakla düzgün görünmeyen kısımları düzeltebilirsin.

İşte bu kadar! Ne kadar kolay olduğunu söylemiş miydik?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir